Özdoğan Vidanjör olarak, 1994 yılında inşaat, kanalizasyon ve altyapı sorunlarına çözüm üretmek için, Ankara’da faaliyete geçtik. Gelişen süreç içerisinde daha verimli hizmet verebilmek için, araç portföyümüzü artırıp, alanında uzman personelleri ekibimize dahil ettik. Sadece Ankara ve ilçeleri ile sınırlı kalmayıp, tüm Türkiye geneline hizmet vermeyi amaçladık.

Geçmişten günümüze daima müşteri memnuniyeti ve disiplinli çalışmayı ilke edindik. Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte altyapı ve inşaat üzerine çeşitli hizmet kolları türediği için, gerekli ekipman ve teknolojik cihazlara sahip olup, pratik ve çözüm odaklı hizmet vermeye başladık.

Altyapı ve kanalizasyon sektöründe bireysel ve kurumsal alanlar içerisinde olan her türlü yapısal sorunları, deneyimli ekibimiz ve son model araçlar ile müdahale ederek, etkili ve çözüm odaklı sonuçlar üretmekteyiz. Çalışmalarımız içerisinde altyapı projelendirmekanalizasyon hat yenileme, kanal kaplama, temizlik hizmetleri, tıkanıklık açmavidanjör kiralama ve görüntüleme hizmetleri sunulmaktadır.

Misyonumuz

Teknolojiyi yakından takip eden yeniliklere sürekli açık olan firmamız, gerek teknoloji alanında, gerekse eğitim alanında personellerimizi daima güncel tutuyoruz. Toplam kalite yönetimi anlayışımız ve tam zamanında iş prensibi ile çalışıyoruz. Müşterilerimize hızlı, kaliteli ve uygun fiyat politikası ile hizmet sunuyoruz.

  • Profesyonel ekip ve son teknolojik araçlar ile hizmet sunmak.
  • En uygun fiyat politikası
  • En kısa sürede çözüm odaklı hizmet

Hizmetlerimizde

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda dürüstlük ve güven ilkesini esas alarak, kaliteli bir anlayışı sergilemeyi, en iyi ekipman ve işçilik gücünü kullanmayı, ekip ruhu içinde daha iyiyi hedeflenmeyi, sürekli eğitimler ile niteliklerimizi daima geliştirerek, çevre ve iş güvenliği bilinci içerisinde, güncel yasa ve mevzuatlara eksiksiz uyarak çalışmaktayız.

0
Uzman Personel
0
Vidanjör Aracı
0%
Müşteri Memnuniyeti