Mutfak, Klozet, Pimaş ve Gider Tıkanıklığı Açma Hizmeti

 

Mutfak, Klozet, Pimaş ve Gider Tıkanıklığı Açma Hizmeti evinizdeki veya iş yerinizdeki tüm giderleri Özdoğan Vidanjör Firması olarak açma hizmeti vermekteyiz. Mutfak, tuvalet, banyo gibi alanlarda giderler sıkça tıkanmaktadır. Çoğu zamanda bir uzman yardımı almadan bu alanlardaki sorunlar çözümlenememektedir.

Gider açma zorlu ve uzun bir işlem olarak bilinmektedir. Bizler özel aletlerimizle bu işlemi en kısa sürede yapma garantisi vermekteyiz. Şirket olarak müşteri memnuniyetine fazlaca önem vermektedir. Müşterilerimizin zora sokacak yıkım döküm işlemlerinden kaçınarak alternatif yolları profesyonellikle değerlendirmekteyiz. Tıkanan alanları tıkanan pimaşları, tıkanan boruları, tıkanan giderleri teknolojik yöntemlerle eskisinden daha iyi bir duruma getirmekteyiz.

Tıkanıklık Neden Oluşur

Mutfak, Klozet, Pimaş ve Gider Tıkanıklığı Açma HizmetiTıkanıklık oluşmanın pek çok nedeni bulunmaktadır. Çoğu zaman bu nedenlerden kullanım hatalarından kaynaklıdır. Fakat yapısal sorunların neden olduğu tıkanma sorunlarının da olduğu bilinmektedir. Mutfak tıkanıklığı açma biz tıkanmış bir gideri açarken uzman personelimiz ile öncelikle tıkanıklığın hangi noktada olduğunu ve neyin sebep olduğunu araştırmaktayız. Tıkalı alan bir mutfak gideriyse eğer tıkanmasına neden olan şeyler yiyecek artıkları olabilmektedir. Buna benzer çay artıkları gibi suyla gitmesi ve erimesi zor olan atıkların gidere dökülmesi zamanla boru içinde büyük çaplı hasarlar meydana getirmektedir.

Yine aynı şekilde giderlere zarar veren yoğun kimyasal içerikli açıcıların dökülmesi borularda deformelere ve sızdırmalara neden olmaktadır. Bu gibi işlemlerde uzman desteği ile gider temizliği yapılmalıdır. Kapalı gider açma özellikle mutfak giderlerini açma işlemi basit görüldüğünden çoğu kişi kendi başına açmayı denemektedir. Açma işlemi denenirken ağır kimyasallar, sert cisimler kullanıldığı için hem sorun çözülememekte hem de borular zarar görmektedir. Ayrıca kullanılan kimyasallarda insan sağlığına büyük ölçüde zarar vermektedir.

Gider Tıkanıklıklarının Önüne Geçmek İçin Neler Yapılmalı

 

Gider Tıkanıklığı AçmaGiderlerimizi her zaman temiz tutmak ve kötü koku yaymasını önlemek için yemek artığı, kıl, tüy, kumaş parçası, kadınsal atıklar, sert cisimler, tuvalet kağıtları gibi maddeler kesinlikle ama kesinlikle giderlere bırakılmamalıdır. Bu tür evsel atıkların tümü için ayrı bir çöp kutusu bulundurulması hem giderlerimizi uzun yıllar temiz tutacak hem de kokuları önlemiş olacaktır.

Gider tıkanıklığı açma bu tür unsurlara dikkat edilmediğinde fazlasıyla maliyetli olabilmektedir. Şirketimiz gider açma hizmetini sürdürürken bilinçlendirme politikası da yürütmektedir.

Gider tıkanmalarını önlemek için yapılması gerekenlerden biri de mutfak giderine bir süzgeç konmasıdır. Çıkan atıkların bu süzgeçte toplanması ardından çöpe gitmesi giderinizi uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilme rahatlığı tanımaktadır. Kapalı giderleri açma işlemini yapan uzmanlarımızın önerilerinden biri de giderlerinizde koku oluşumunu önlemek için yine aynı şekilde balık, yeşillik gibi artıkların ayrı bir poşete dökülmesi gerekmektedir.  Bu yöntemler giderleri uzun süre temiz tutmanın en gerekli yollarından biridir.

Mutfak Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Mutfak Tıkanıklığı AçmaMutfak tıkanıklarını açma işleminin yapan personellerimiz kapanmış giderleri temizlerken ucu kameralı robot makineler, gider açma makineleri gibi aletler kullanmaktadır.  Klozet, tuvalet gibi yerlerde bu aletler yardımı ile sorun kolayca saptanabilmektedir. Mutfak giderlerini birkaç dakikada kolayca açan çalışanlarımız ile temizlenmemiş gider bırakmamaktayız. Süreci detaylarıyla anlattığımız müşterilerimize yapacağımız işlemle ilgili detaylı bir bilgilendirme yapmaktayız.

Mutfaklar en sık kullandığımız, en fazla atığımızın oluştuğu alanlardan biridir. Her gün yemek pişen, bulaşıklar yıkanan, sebzelerin meyvelerin yıkandığı mevye içleri tıkanmaktadır. Tabaklarda kalan artıkların gidere bırakılması, meyve sebze çöplerinin yine gidere bırakılarak suyla gitmesinin mümkün olduğunun düşünülmesi evlerimizin kalbi olan mutfak giderlerimize ciddi hasarlar vermektedir.

Mutfak tıkanıklık açma şirketleri de bu noktada önem taşımaktadır. Bu sektörle ilgilenen şirketler arasında yıllar içinde edindiğimiz tecrübelerimiz ile  giderlerin  temiz tutulması ve bakımlarının yapılmasını savunmaktayız. Gider temizliğine dikkat edilmesinin önemi de ev temizliği kadar önemlidir. Aktif bir şekilde kullanılan ve hijyenin önemli olduğu bu alanlar titizlikle korunmalıdır.

Klozet Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Klozet Tıkanıklığı Açma HizmetiTıkanmış klozetler açılması en zorlu yerlerden biridir. Gidere ulaşmanın zorlu olması bu bölgede meydana gelen tıkanıklıklarda hassas davranılmasını gerektirmektedir. Şirketimizde  tuvalet giderlerini açma kanalizasyon temizliği hizmetleri de verilmektedir. Şirket olarak vidanjörlerimizle kanalizasyon, fosseptik çukuru gibi pek çok alanın temizliğini ve bakımını yapmaktayız.

Klozet tıkanıklığı açma işleminde robotik aletler kullanmaktayız. Firmamız tıkanmış bölgeyi temizlerken kırma işlemi yapmadan su sızıntılarını tespit etmektedir. Birçok firmanın eski yöntemleri kullanarak fayans kırarak, yıkım işlemi yaparak çalışmalarını sürdürürken bizler teknolojik aletler ve yöntemlerle kısa sürede sorunlu bölgeyi iyileştirme garantisi vermekteyiz.

Sadece tıkanmalarda değil genel bir temizlik işleminde de kameralı robotlarımızla, tıkanıklık açan makinelerimizle bakım işlemini gerçekleştirmekteyiz. Uzun yıllardır kendini geliştirerek büyüyen şirketimiz ile Ankara’da faaliyet göstermekteyiz. Ankara bölgesinde açılmamış, temizlenmemiş gider kanalizasyon bırakmamız şirket olarak hedeflemekteyiz. Klozet temizleme işlerimizde de bu iş de tecrübeli uzun yıllardır çalışan ekibimizi görevlendirmekteyiz. Çünkü uzman ekibimiz sayesinde hasarlı noktayı kolayca tespit edebilmekteyiz.

Pimaş Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Pimaş Tıkanıklığı AçmaPimaş tıkanıklığı açmada kimyasallarla ve doğal yöntemlerle açmanın yanında profesyonel anlamda pimaş açma makinelerimizle da yapılmaktadır.  Ev yöntemleriyle pimaş açma sorunu giderilse de bir kere tıkanma olduysa ardından ciddi problemler yaşanabilir. Boru tıkanıklığı bazen yapısal sorunlardan da kaynaklanmaktadır. Yanlış ve hatalı döşenen borular kullanım aşamasında bir takım problemlere yol açabilmektedir.

Boruda bir tıkanıklık olmasa bile bazen yine de suyun gitmesi mümkün olmamaktadır. Bu da önemli bir yapısal problem olduğunun göstergesi olabilmektedir. Klozet tıkanıklığı açma gibi problemlerde bazen bu nedenden kaynaklanmaktadır. Yanlış döşenmiş borularda ki su ilerleyemez. Bu da taşmalara, giderin kapanmasına yol açmaktadır. Bu pimaşın zarar görmesi önemli bir tadilat gerektirmektedir.

Bu sebeple tıkanıklık giderilmeye çalışılırken borulara zarar vermeyecek materyaller kullanılması gerekli olmaktadır. Öyleyse sızmalar ve tıkanmaların yaşandığı durumlarda pimaşın artık değiştirilmesi gerekir. Tecrübeli personellerimiz sorunları kısa sürede ve kesin bir şekilde çözümlemektedir.

 

Gider Tıkanıklığı Açma Hizmeti

Gider tıkanıklığı açmaSaha da yıllardır çalışmış ve çok önemli tecrübeler edinmiş personelimiz ile tüm giderlere ve gider tıkanıklıklarına hâkimiz. Firmamız açtığı sayısız giderle, kanalizasyonlarla, kuyularla işinde iyice uzmanlaşmış ve hizmetlerini genişletmiş bir firma olmuştur. Sayısız müşteriye hizmet vermiştir. Genellikle bakımsızlıktan tıkanan giderler temizlenmediğinde taşabilmektedir. Su gidişi sekteye uğrayan gideri açmak tecrübeli bir ele bırakılması gereken bir işlemdir. Özellikle mutfaklarımızda kızgın yağ atıklarının dahi giderlere dökülmesi borulara zarar vermektedir. Bu gibi durumlarda firmamız yeni parça temini de yaparak yeni boru döşeme işlemini de gerçekleştirmektedir.

Gider tıkanıklığı açma sadece evlerde değil şehrin atık sularının toplandığı yerlerin de temizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu temizleme işlemini yaparken firmamız son teknolojik parçalar, aletler kullanmaktadır. Geniş bir hizmet alanına sahip olan firmamızın personelleri de donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Zaman yönetimine sahip, disiplinli ve tecrübeli elemanlarımız işlerine her an odaklı çalışmaktadır.

Boru ve Gider Bakımlarını Hangi Sıklıkla Yapılmalıdır

Mutfak, Klozet, Pimaş ve Gider Tıkanıklığı Açma HizmetiBoru ve gider bakımları kullanım sıklığına göre değişse de senede en az iki kere giderlerimizin bakımlarının yapılması son derece önemli olabilmektedir. Bu bakımlarının yetersiz olduğu durumlarda tıkanmalar başlamaktadır. Öyleyse zarar gören giderlerimiz zorlu işlemler sonucunda açılmaktadır. Diğer durumlarda ise kullanılan kimyasallar sebebi ile tamamen boru değişimine gidilmesi gerekmektedir. Gider bakımı yapma işlemi altı ayda bir gerçekleştiğinde giderlerimizde uzun süreli  problemler meydana gelmeyecektir. Kullanım aşamasında dikkat edilmesi bu küçük boru hatlarına büyük cisimler atılmaması giderimizin ömrünü uzatmaktadır.

Çeşitli atıklardan korunan giderlerde koku da meydana gelmemektedir. Evlere boru hatları döşenirken bunların kaliteli malzemelerden seçilmesi son derece önemlidir. Kalitesiz kolay kırılabilen, sızdırma yapan malzemeler ileride daha büyük maddi hasarlara neden olmaktadır. Firma olarak müşterilerimize malzemenin de hizmetin de en kalitelisini vermekteyiz. Firmamızda her bir hizmetimize yönelik danışmanlıkta vermekteyiz. Müşterilerimizin merak ettikleri soruları cevaplamakta bilgi almak istedikleri konularla ilgili yardımcı olmaktayız. Çağımıza uyum sağlayan teknolojik cihazlarımızın gücünden de faydalanarak sorunsuz bir hasar giderme çalışması sürdürmekteyiz. Müşterilerimizin bizlere duyduğu güveni boşa çıkarmamak için tüm imkânlarımızla hasarı giderme çalışmamızı yürütmekteyiz.

Tıkanıklık Açma Fiyatları

Tıkanıklık AçmaMutfak, Klozet, Pimaş ve Gider Tıkanıklığı Açma Hizmeti tıkanıklığı açacağımız bölgedeki hasarın boyutu, yapılacak işlem kullanılacak malzemeler gibi unsurlar fiyatı belirlemektedir. Genel olarak uygun ve kampanyalı fiyatlarımızla müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Sayısız ve güçlü referanslarımızla yıllardır hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Kanalizasyon temizliğinden gölet temizliğine kadar pek çok alanda temizleme işlemi yapmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetini en büyük referansımız olarak görmekteyiz. Çevre ve doğa temizliğine katkı sağlamaktan mutluluk duymaktayız.

Pimaş tıkanıklığı açma boru temizliği yapma hizmeti vermekteyiz. Birbiri ile bağlantılı olan tüm kanalları temizleyerek daha temiz doğa hedeflerimizi gerçekleştirmekteyiz. Kanalizasyonların patladığı etrafa insani atıkların yayıldığı alanlarda hastalıkların oluşmaktadır. Bunun önüne geçmek için tüm imkânlarımızla hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Mutfak Giderine Neden Atık Dökülmemelidir?

Mutfak gideriÖzellikle mutfak giderleri dar ve ince bir boru sisteminden oluştuğu için bir süreklilik halinde yiyecek atıklarının gidere yollanması borunun içinde birikme yapmakta ve kısa süre içerisinde boru içini kaplayarak suyun ilerlemesini güçleştirmektedir.

 

 

Gider Boruları Değiştirilmeden Nasıl Açılır?

Mutfak, Klozet, Pimaş ve Gider Tıkanıklığı Açma HizmetiTıkanmış gider borusunu personellerimiz ucunda bir kamera bulunan en dar noktalara bile ulaştırılabilen bu tür makinelerle kolayca açmaktadır. Bu işlem birkaç dakika kadar kısa sürmektedir.

 

 

 

 

Özdoğan Vidanjör Olarak Ne Vaat Ediyordunuz?

Özdoğan VidanjörMutfak, Klozet, Pimaş ve Gider Tıkanıklığı Açma Hizmeti için bize ulaşan ve tesisatını emanet eden müşterilerimize hasarı çözümledikten sonra aynı sorunun şirketimizden kaynaklı sebeplerden dolayı tekrar etmeyeceğine dair garanti vermekteyiz. Müşterilerimizle aramızda kurduğumuz bu güvenle yıllardır sektörde bilinmekteyiz. Alt yapı sorunları için iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.