Tuvalet Tıkanıklığı AçmaTuvalet tıkanıklığı açma tıkalı tuvaletleri, giderleri açmak için kullanılan bazı yöntemler vardır. Aynı zamanda bu yöntemler meydana gelen tıkanma problemlerini çözmek için kullanılmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı açma işini tesisatçılar, alt yapı firmaları yapmaktadır.

Fakat tıkanan giderlerinizi kendi yöntemlerinizle açmanızda mümkündür. Eğer tıkanmanın boyutları büyük değilse tıkalı bölge küçük uygulamalar ile kolaylıkla açılabilmektedir. Tuvalet giderlerinin tıkanmasına giderlere kanalı tıkayan cisimlerin atılması neden olmaktadır. Tuvalet tıkanıklığı giderme için evde yapılanlardan biri de giderlere özel açıcılar dökmektir. Eğer küçük bir tıkanma ise bu tıkanma basit açıcı ilaçlarla giderilebilmektedir. Özdoğan Vidanjör firması olarak tuvaletlerde meydana gelen tıkanmaları, banyo giderlerinde meydana gelen tıkanmaları açmaktayız. Giderleri temizlemekte kırılma, sızma gibi sorunlar varsa bunları tespit etmekteyiz.

Banyo veya tuvaletlerimizde sık sık sızma sorunu görülebilmektedir. Firma olarak su kaçaklarını tespit eden özel cihazlarımız ile sızan bölgeye nokta atışı yapmakta ve arızayı gidermekteyiz. Sızan bölgelerdeki sorun çözülmedikçe bu problem çok daha büyük tadilat gerektiren hasarlara yol açabilmektedir.

Sızdırma problemi sadece sizi değil komşularınızı da olumsuz etkileyecek bir durum olduğu için problem büyümeden bir uzman tarafından çözülmesi gerekmektedir. Sızma sorunu tespiti en zor arızalardan biridir. Bu yüzden sızmanın görüldüğü alanlarda bu hasarı kendi başınıza tespit edip müdahale edebilmeniz son derece zor bir durum olacaktır. Tuvalet tıkanıklık açma sızma tespit etme için iyi bir tesisatçı şarttır. Yoğun bir şekilde damlatmanın gözlemlendiği durumlarda çok geçmeden iyi bir uzmanla bu durumu çözmeniz gerekmektedir.

Alaturka tuvalet tıkanıklığı Nasıl Açılır

Tuvalet Tıkanıklığı AçmaÖzdoğan Vidanjör olarak teknolojik cihazlarımız, gelişmiş kameralı robotlarımız ile arızaları tespit etmek ve profesyonel anlamda çözmek son derece kolay olmakta ve kısa sürmektedir. Vakit kaybetmeden, uzun tadilat süreçlerine girmeden günlerce tadilat pisliği temizlemeye gerek kalmadan robot cihazlar ile kamaralı sistemler ile tıkanmalar açılmakta sızmalar giderilmektedir. Tuvalet tıkanıklığı açma bu yöntemlerle artık çok daha zahmetsiz ve kolaydır.

Özdoğan Vidanjör tüm bu özellikleriyle tercih edilen tecrübesi veya referanslarıyla bilinen bir firmadır. Tüm alt yapı temizlik çalışmalarında Ankara ve çevre illerde hizmet vermekteyiz. Tuvalet tıkanıklığı açma fiyatları yapılan uygulamaya göre değişmektedir. Hizmetlerimiz en uygun fiyat aralıklarında tüm müşterilerimize sunulmaktadır.

 

Alafranga Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

Tuvalet Tıkanıklığı AçmaTuvalet veya klozet açma çalışmaları kanal açma cihazlarıyla yapılmaktadır. Bu cihazlar birçok çeşit ve aynı zamanda özelliğe sahiptir. En basit şekliyle kanal açma telleri bu çalışmalar için kullanılmaktadır. Tel kanala uzatarak tıkanan nokta açılmaya temizlenmeye çalışmaktadır. Bu tel ile daha basit çaplı tıkanmalara müdahale edilir.

Kanal açma makinası ise tuvaletinizdeki katılaşmış atıkları açmada kullanmaktadır. Kamburlu kanal açma makinaları veya daha pek çok özelliğe sahip makinalar ile kanaldaki birikinti itilerek, kırılarak, parçalanarak açılmaktadır. Bu işlem sonrası gider sorunsuz çalışır hale gelmektedir.

 

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Fiyatı

Tuvalet Tıkanıklığı AçmaEğer kanalda tıkanma yerine kırılma sızma gibi problemler varsa uygulanan işlemde değiştiğinden fiyatında da farklılık olabilmektedir. Tuvalet tıkanıklık açma fiyatları bu kritere göre değişmektedir. Banyo borusu veya gider açma telleri kullanılarak giderler en küçük atıklar bile temizlenmektedir.

Özdoğan Vidanjör olarak kombine araçlarımızla tüm alt yapı temizlik çalışmalarında görev almaktayız. Aynı zamanda daha temiz bir çevre daha sağlıklı alanlar için gölet diplerinin temizliğini de yapmaktayız. Gözlem kamaralarımız ile kanallardan görüntüler alarak arıza tespiti yapmaktayız. Huni uçlu kanal açma makinaları ile teller ile veya kazıma makinalarıyla bölgeyi tamamen temizlemekteyiz. Gerekli durumlarda boru değişimi, pimaş değişimi kanal çalışması yapmaktayız. Çoklu sitelerin kanalizasyon sistemlerini, fabrika atıklarını temizleme çalışmalarını yapmaktayız.

Tuvalet tıkanıklığı Açma Firmaları

Tuvalet Tıkanıklığı AçmaAlt yapı temizlik hizmeti veren farklı birçok firma bulunmaktadır. Bizlerde Özdoğan Vidanjör firması olarak yıllardır alt yapı çalışmalarını yürütmekteyiz. Kanalları temizlemekte, giderlerdeki sorunları çözmekteyiz. Tuvalet tıkanıklığı açma firmaları içinde firmamız tecrübesiyle veya yaptığı işlerle bilinmektedir. Spiralli veya kıskaçlı kanal açma makinaları ile giderleri en iyi şekilde temizlemekteyiz.

Vidanjör kiralama, vidanjörlerle kuyulara çukurlara müdahale etme çalışmalarımızla sektöre hizmet etmekte veya sektörümüzde meydana gelen tüm yeniliklerimizi çalışmalarımıza yansıtmaktayız. Uzun tadilat sürecine girmeden, fayanslarınız tuvaletiniz zarar görmeden arızaları gidermekteyiz. Tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimizden sizlerde yararlanmak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz.