Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ve Temizleme Hizmeti

Kanalizasyon tıkanıklığı açma ve temizleme hizmeti Özdoğan Vidanjör firması hizmet vermektedir. Şehirlerin, semtlerin alt yapılarını oluşturan ve son derece önemli olan kanalizasyon sistemlerinin bakımlarını yapmaktayız. Zarar gören ve hasar almış bölgelerde tamir ve tadilat işinin yürütmekteyiz. Pek çok kuruma kanalizasyon hizmeti vermekteyiz. Uzun yıllardır bu işle meşgul olmuş bir firma olarak müşterilerimizin bu yöndeki sorunlara çözümler üretmekteyiz. Kanalizasyonlar birbiriyle bağlantılı çeşitli kanallardan oluştuğu için tıkanmaların ve problemlerin kaynağını tespit etmek ancak tecrübeli ustalar aracılığı ile yapılabilmektedir. Alt yapı hizmetlerine bakan şirketler özellikle belediyenin yetersiz kaldığı yerlerde büyük önem taşımaktadır.

Herhangi bir alt yapı sorunu oluştuğunda belediyelerden ya da özel şirketlerden hizmet alınması gerekmektedir. Alt yapı sorunları kişilerin kendi imkânlarıyla çözümleyebilecekleri durumlar olmadığından bir uzman yardımı her zaman gereklidir. Kanalizasyon tıkanıklığı temizleme hizmeti de bunlardan biridir. Bu gibi durumlar ciddi sorunlar oluşmasına neden olabileceği için gider bakımı yapılırken profesyonel yollar kullanılmalıdır. Çeşitli nedenlerle tıkanan kanalizasyon sistemlerini usta personellerimiz ile açmaktayız.

Vidanjör hizmetimiz dışında yine bu amaca yönelik çeşitli hizmetler de vermekteyiz. Özdoğan Grup olarak yaptığımız her işte müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. Müşterilerimize hizmet kapsamını ve hizmet koşullarımızı bildirmekteyiz. Kanalizasyon tıkanıklığı temizleme hizmetini verirken de aynı koşulları uygulamaktayız. Şirketimizle aynı hizmeti veren firmalar arasında akla ilk gelen şirket olarak hizmet üstünlüğümüzü her zaman korumaya özen göstermekteyiz. Hat yenileme çalışmalarımız ile tıkanma ve sızma gibi durumların önüne geçmekteyiz.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Neden Olur?

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ve Temizleme Hizmeti

Kanalizasyon tıkanmalarının olmasının farklı nedenleri mevcuttur. Tek bir sebepten tıkanma gerçekleştiğinin söylemek mümkün değildir. Bir kanalizasyon hattında tıkanma meydana gelebilmesi için uzun süreli bir yığılma ve birikmenin yaşanması gerekmektedir. İlk olarak kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetinde tıkanmanın nereden başladığı tespit edilir. Tıkanmanın sebebi de böylelikle ortaya çıkar. Bir hattın tıkanmasına neden olan şeyler genelde eskimiş boru hatları dışında yağmur ve sel gibi doğa olayları sonrasında suların sürükleyerek getirdiği çamur, taş, çalı gibi çeşitli materyallerdir. Kanalda kırılma, çatlama olması sızmalara sebebiyet verir.

Giderlere bu kanalları tıkayacak cisimlerin atılması tıkanma sorununu meydana getirmektedir. Kadınsal atıklar, suda erimeyecek sert cisimler ve diğer türlü insani atıkların tuvalet giderlerine bırakılması bu sorunları beraberinde getirmektedir. Kanal boyu ilerleyen ve bir noktada takılan cisim, diğer atıklarla birleşerek bulunduğu bölgede katılaşarak su gidişini engellemeye başlamaktadır. Müdahale edilmediğinde de gider tamamen kapanarak su gitmemektedir. Kanalizasyon tıkanıklığı açma firmaları arasında tecrübemiz ve hizmet kalitemiz ile öne çıkmaktayız.

Tecrübeli personellerimiz ile sorunu saptama doğru uygulamayı belirleme sürecini başarılı bir şekilde yürütmekteyiz. Düz döşenen kanal hattı kısa sürede tıkanmaya neden olacaktır. Bu yanlış bir döşeme işlemidir. Kanal hattı yenileme işlemi gerektirir. Kanal hatları yenilenirken de belli bir eğime sahip olunmasına dikkat edilmelidir. Kanalizasyon tıkanıklığı açma firmaları bu noktada da önemli olmaktadır. Ancak tecrübeli ve uzun yıllardır hizmet veren bir firma hatasız döşeme yapabileceğinden kişilerce de uzun süredir bu sektörde faaliyet gösteren firmalar tercih dilmelidir. Bir firmanın kalitesi yaptığı işlerden belli olacağı için referanslarımızdan da şirketimizin işleriyle ilgili geri bildirimler alabilirsiniz.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Temizleme Nasıl Yapılır?

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ve Temizleme Hizmeti

Kanalizasyon tıkanıklığı açma ve temizleme hizmeti çalışmalarında yapılan belli başlı işlemler vardır. Tıkanan kanalizasyonları temizleyecek kişilerde bu işle meşgul uzmanlar olmalıdır. Tıkanan bölge açılırken o bölgeye uygun makinalar seçilir. Tıkanma büyük çapta ise vidanjör aracı ile tıkanıklık açılır. Kanalizasyon tıkanıklığı açma lağım, tank tabanlarında biriken pis su çekimi, kuyu temizliği gibi pek çok işlem Özdoğan Vidanjör firmamızın hizmetleri arasında yer almaktadır. Şirketimiz tüm alt yapı sorunlarını çözmede deneyimli personelden oluşmaktadır.

Personellerimiz ile bize ulaşan müşterilerimize kısa sürede dönüş yapmakta ve tamir tadilat ve temizleme sürecini başlatmaktayız. Bina kanalizasyon tıkanıklığı açma, bina ana hat gider tıkanıklığı açma gibi pek çok işi kısa sürede teknolojik aletlerimizle yapmaktayız. Kanalizasyon tıkanıklığı temizleme fiyatları hasarın görüldüğü yerdeki şartlara göre belirlenmektedir. Kanalizasyonlar tüm şehrin atığının toplandığı yerler olduğu için tıkanma, taşma şeklindeki sorunlar devamlı olarak yaşanmaktadır. Yapısal bir sorun varsa veya uzun zamandır bakım görmemiş ise bu borularda patlamalarda yaşanmaktadır. Bu durumun gerçekleşmesi ise çevreye kötü bir görüntünün, kötü bir kokunun ve hastalıkların yayılmasına sebep olmaktadır.

Kırsal kesimlerde yeteri kadar bakım ve onarım yapılmayan bu hatlar çevre sakinleri için tehlike saçabilmektedir. Kanalizasyon arızaları için yapılan en etkili çalışma vidanjör kullanılarak kanalın açılması işlemidir. Bunun dışında küçük ve pratik makinalarla da kanalizasyon hatları temizlenebilmektedir. Bu hizmetler için kombine ve vidanjör araçları kullanılır. Kanal içerisine gönderilen görüntülü robotlar ile kanaldaki sorunlar tespit edilir. Tıkanmış olan bölge vidanjör ile temizlenir.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Görüntülenir?

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ve Temizleme Hizmeti

Kanalizasyonları görüntülemek için birkaç çeşit araç bulunmaktadır. Eski yöntemlerden ziyade daha pratik ve uğraşsız olan bu yöntemler sayesinde kanallar kısa sürede görüntülenebilmektedir. Kanal görüntüleme işlemi kanal içine ucunda kamera bulunan bir cihazın yavaşça gönderilerek görüntü ve video alınmasıdır. Böylelikle nokta atışı yapılarak hasar daha çabuk çözülmektedir. Kanalizasyon tıkanıklığı açma ve temizleme hizmeti genel olarak bu yöntemler kullanılarak yapılmaktadır. Görüntüleme işlemi birkaç dakika kadar kısa sürmektedir. Görüntülenen kanaldaki tüm arıza ve hasarlar tespit edilebilmektedir. Bir kırık veya çatlak varsa kırılma ve çökme gerçekleştiyse kameralar ile görüntülenebilmektedir.

Bu görüntü sayesinde hangi noktaya hangi müdahalenin yapılacağına kara verilmektedir. Böylelikle bu kanallarda büyük çaplı yıkım çalışmaları yapılmasına gerek kalmaz. Tıkanan gider tazyikli su ve vakumlama sistemi ile temizlenir. Kanalizasyon tıkanıklığı temizleme fiyatları çalışacağınız firmadan firmaya küçük değişiklikler gösterebilmektedir. Diğer kanalizasyon hizmetlerimiz arasında noktasal kanal kaplama, kanalizasyon arıza, kanalizasyon bakım ve onarım, kanalizasyon hattı yenileme, alt yapı projelendirme çalışmalarımız bulunmaktadır. Kanalizasyon hatta yenileme işlemlerimizde kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Bir kanalın sorunsuz bir şekilde atık su yolculuğunu tamamlaması için gerekli tüm çalışmaları yapmaktayız.

Zemini döşemeye uygun bir hale getiriyoruz. Sağlıksız bir zemine kurulan bu sistemde çökme problemleri yaşanacağı için gerekli tüm özeni göstermekteyiz. Kanal tıkanmaları pek çok sorunları beraberinde getirmektedir. Bir noktada tıkanma oluşması yaşam alanlarımızda sürekli olarak kullandığımız tuvalet giderlerimize de yansımaktadır. Bu giderlerdeki su akışı da sekteye uğrayabilmektedir. Giderdeki su akışının sağlanabilmesi en önemli kriterlerden biridir. Görüntüleme hizmetlerimiz kameralı tıkanıklık görüntüleme, tuvalet gideri görüntüleme, iç ve dış tesisat görüntüleme, logar görüntüleme ve kanalizasyon görüntüleme şeklindedir. Öyleyse arıza giderme işlemi bu yöntemlerle olmaktadır.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ve Temizleme Hizmeti

Kanalizasyon tıkanıklığının nasıl açılacağı sorusu müşterilerimiz tarafından merak edilmektedir. Yıkım kırım işlemleri endişe uyandırdığından çoğu zaman bu çalışma ertelenmektedir. Eski yöntemler kullanılarak yapılan çalışmalar yerini teknolojik yöntemlere bıraktığından beridir. Bu işlem artık çok daha pratik bir hale gelmiştir. Kanalizasyon tıkanıklığı açma fiyatları tüm müşterilerimizin karşılayabileceği fiyat aralıklarında yer almaktadır. Fiyatlar uygun tutulmakta ve sıkça indirim kampanya çalışmalarımız olmaktadır.

Kanalizasyon açarken küçük orta büyük boylardaki vidanjör araçlarımızı kullanıyoruz. Bu araçlarda bulunan vakumlama ve tazyikli su sistemleri ile tıkanan bölgeden çekilen atıklar aracın tankerine boşaltılmaktadır. Ayrıca bu araçlarımız kuyu temizleme ve inşaatlarda biriken suları çekme gibi çeşitli alanlarda da kullanılmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı açma hizmetinde en etkili yöntem vidanjör kullanımıdır. Vidanjörler, kapanmış ve tıkanmış noktaları diğer yöntemlere göre daha kolay bir şekilde açar. Bu atık kanallarına atılan çeşitli cisimler atıklar bazen suyla gitmemekte kanalların tabanlarında birikme yapmaktadır. Zamanla da çamurlaşarak, balçıklaşarak o bölgeyi kapatmaktadır.

Kanalizasyon tıkanıklığı açma ve temizleme hizmeti fiyatları iş yükümüzün boyutuna göre de şekillenebilmektedir. Şehirlerimizin ayağımızı bastığımız yerlerden değil giderlerin olduğu kirli suların toplandığı görünmeyen bir kısmı da olduğunu düşünerek hareket etmemiz, atıklarımıza çevremize buna göre dikkat etmemiz gerekmektedir. Temiz ve düzgün çalışan alt yapı şehirleri olası doğal afet durumlarında son derece önemli olmaktadır. Vidanjör kiralama hizmeti de vererek araçlarımızı farklı şehirlerdeki alt yapı sorunlarının çözümü için de aktif olarak hizmete sunmaktayız. Ankara’da örneğin Altındağ, Ayaş, Çamlıdere gibi tüm semtlerimizde kanalizasyon hizmeti veriyoruz. Gölet temizliği fosseptik kuyusu temizliği yapmaktayız. Bu temizleme işlemlerinde de yine vidanjörlerimizi kullanmaktayız. Göllerin tabanlarında oluşan, biriken çöplerin çamurlaşmanın önüne geçilmesi için yürüttüğümüz çalışmamızdır. Daha temiz göletler için firma olarak uygulamalarımıza tüm hızla devam etmekteyiz.

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma Fiyatları

Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma ve Temizleme Hizmeti

Kanalizasyonlara  düzenli olarak bakım ve onarım yapılması sonrasında oluşacak büyük çaplı arızaları önlemektedir. 27 yıldır bu sektörde hizmet vermiş ve en zorlu işlerde bile çalışmış bir firmayız. Yaptığımız sayısız işle bu uzun yolculukta hem personellerimizi hem de hizmetlerimizi günden güne genişleterek büyüttük.Çünkü birçok kurumsal firmaya alt yapı hizmeti verdik. Vermeye de devam ediyoruz. Referanslarımız ile iş ve kalitemizi ortaya koymaktayız. Çevre politikalarımız doğaya zararı olmayan çalışma yöntemlerimiz ile tüm ülke genelinde aktif şekilde hizmet vermeyi istemekteyiz.

Çevre illerde de sürdürdüğümüz çalışmalarımız ile müşteri sayımızı arttırmaktayız. Müşterilerimizden gelen memnuniyet geri dönüşleri ile yeni müşteri kitleleri edinmekteyiz. Vidanjörlerimizi çevre illere de kiralamaktayız. Araçlarımızın bakımlarını düzenli olarak yaptırarak kiralama işleminde sorun oluşmasının önüne geçmekteyiz. Yedi yirmi dört hizmet vermekteyiz. Müşterilerimiz bize ulaşır ulaşmaz kısa süre içerisinde bölgeye ulaşmaktayız. Ellerindeki makinaları etkin şekilde kullanabilme becerilerine sahip çalışanlarımız ile sorunu tespit etme ve çözümleme sürecini en iyi şekilde yürütmekteyiz.

Kanalizasyon hizmetleri bilgi ve tecrübe gerektiren birbiri ile bağlantılı karmaşık hatlar olduğunu bilen ve donanımlı elamanlar yetiştiren şirketimiz hasarın büyüklüğü ne olursa olsun çözebilecek tecrübeye ve ekipmana sahiptir.Tüm kanalizasyon sistemlerine hakim personellerimiz ile bu işi en iyi yapan firmalar arasında bulunmaktan mutluluk duymaktayız. İletişim numaralarımızdan bize günün her saati ulaşmak isteyen müşterilerimize gerekli bilgilendirmeyi ve desteği vermekteyiz. Kapsamlı biz şekilde çalışmalarımızı açıkladığımız müşterilerimizin merak ettikleri tüm soruları cevaplamaktayız. Alt yapı sorunları yaşıyorsanız firmamızın iletişim numaraları ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.