Vidanjör

Vidanjör nedir ne için kullanılır merak edilmektedir. Vidanjörler büyük iş makinalarından biridir. Normal araçlardan farklı olarak özel bir sisteme sahiptir. Vidanjörler bir tankeri olan veya pompa sistemi ile çamur ve atıkları tankerinde depolayan bir araçtır.

Pek çok atık çeşidini transfer etmeye uygun olan vidanjörler günümüzde neredeyse her alanda kullanılmaktadır. Sondaj işlemlerinde de kullanılan vidanjörler kullanışlı ve aynı zamanda pratik araçlardır. Yıllardır çeşitli alanlarda kullanılan bu araçlar kiralana bilmektedir. Kiralık vidanjör arayan kişiler firma olarak sahip olduğumuz veya kiralama hizmetine sunduğumuz araçlardır. Alt yapı çalışmalarında kullanılan atıkları temizlemeye, kuyuları boşaltmaya yarayan bu makinalar Ankara dışında farklı şehirlere de kiralanabilmektedir.

Özdoğan Vidanjör şirketi olarak şirketimize ait araçlarımızı çevre illere de saatlik veya günlük kiralama sistemi ile sunmaktayız. Bu sistem sayesinde kanalizasyon sistemlerinin kurulmadığı alanlarda atıkların uzaklaştırılmasına olanak sağlıyoruz.

Vidanjörlerin bazı eşitleri ve aynı zamanda boyutları bulunmaktadır. Standart boyutlarda olan veya daha çok şehir içlerindeki basit alt yapı problemlerinde kullanılan vidanjörler de vardır. Vidanjörlerin ilk kullanımı madenlerde olmuştur. Madenlerdeki çamuru transfer etmek için kullanılan bu araçlar yıllar içinde farklı alanlarında kullanımına açılarak pek çok sorunu çözmede kullanılmıştır.

Vidanjör çeşitlerinden bir tanesi de Kaset Boomlu Vidanjörlerdir bu vidanjörler ile basınçlı su verilerek kanallar açılmaktadır. Aynı zamanda temiz su transferinde de kullanılabilen araçlarımızdır. Vidanjörler sayesinde zorlu tıkanmalar ve birikintiler bile küçük insani müdahaleler ile temizlenebilmektedir.

Vidanjör Nedir

Vidanjörler çamuru, suyu, atıkları transfer etmeye yarayan araçlardır. Vidanjörler birçok firma veya sektör tarafından kullanılmaktadır. Bizlerde firmamızda alt yapı çalışmalarını yürütme de vidanjörleri kullanmaktayız. Araçlarımızı gölet diplerindeki çamurlaşmaları temizlemek için, yağ kuyularını temizlemek için kullanmaktayız.

Kiralama hizmeti de verdiğimiz araçlarımızı aracın sistemine veya kullanımına hakim personellerimiz ile sizlere yönlendirmekteyiz. Vidanjör büyük kanalizasyon birikintilerini bile transfer etmeye yarayan bir araç olması sebebi ile alt yapı çalışmalarında daha sık kullanıldığı görülmektedir.

Bu araçlar inşaatlardaki su birikintilerini de aktarmaya yarayan araçlardır. İnşaatlarda da kullanılmak üzere kiralanmaktadır. Çevreye zarar veren, kirliliğe neden olan insan sağlığına zarar veren tüm atıkların toplanması veya imha edilmesi gerekmektedir. Bu tür atıklar çevre kirliliğine de neden olmaktadır.

Bu tür atıkların toplanması için de özel araçlar gerekmektedir. Bu araçlar geniş tankları bulunması nedeni ile tüm atığı tanka çekebilmektedir. Tankta toplanan atıklar boşaltım bölgelerine gitmektedir. Ardından tankın içi yıkanarak tüm kalıntılardan tamamen uzaklaştırılmaktadır. Bir sonraki kullanıma kadar tank boşaltılmış ve temizlenmiş olmalıdır.

Firmamızda tüm araçlarımızın tank içlerini düzenli olarak yıkamakta ve kirden atıklardan arındırmaktayız. Vidanjör nedir sorusunu bu şekilde açıklamak mümkündür. İnşaat alanlarından maden ocaklarına kadar sondaj yapılan alanlarda bile fazladan suyun boşaltılması için kullanılmaktadır. Vakumlama çekme sistemi ile çalışmaktadır. Bu büyük ve özel araçlar alt yapı sorunlarının çözümü için olmazsa olmazlardandır.

Vidanjör Kiralama

Her alt yapı işiyle uğraşan firmanın demirbaşlarından biridir. Doğal afet durumlarında da kullanıldığı görülmektedir. Sel felaketlerinde su baskınlarında kullanılan bu araçlar büyük önem arz etmektedir. Vidanjör çeşitlerinden Teleskopik Emiş Boomlu Vidanjörlerde bulunmaktadır. Bu vidanjörler tank içindeki basınçlı havayı kullanarak pompaladığı su ile kanalda bir tıkanma varsa bunu da kolaylıkla veya kısa süre içerisinde açabilmektedir.

Ayrıca bu araçların büyük orta ve küçük boyları da bulunmaktadır. Bu boyutlardaki araçlar her bölgeye her alana kolaylıkla ulaşmakta ve sorunu çözebilmektedir. Vidanjör kiralama hizmeti verildiğinde araçlarımız tüm bakımları yapılmış çalışır ve sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir. Kiralayana ulaştırılan araçlar belli saat aralığında veya gün aralığında hizmet için verilmektedir.

Vidanjör Kiralama Ücretleri

Vidanjör kiralama ücretleri merak edilmektedir. Vidanjöre ihtiyacı olan ve vidanjör kiralamak isteyen kişiler kiralama maliyetinin ne kadar olacağını merak etmektedir. Firma olarak bizler vidanjör kiralarken fiyat belirlerken öncelikle vidanjörlerimizin saatlik mi daha uzun süreli mi kiralanmak istediğine bakmaktayız. Vidanjör kiralama fiyatları bu kriterler dikkate alınarak belirlenmektedir. Sektörümüzde yer alan fiyat aralıklarında kiralama hizmeti vererek araçlarımız her noktada hizmet vermesine olanak tanımaktayız.

Firmamızda araç kiralamalarında olduğu gibi alt yapı çalışmalarında da önceliğimize müşterilerimizin memnuniyetini veya sorunlarının çözüme kavuşmasını koymaktayız. Vidanjör kiralama hizmetimizi sizlerde almak isterseniz iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Add Your Comment