Kanal Arıza

Kanal arıza hizmeti özellikle bu tarz büyük şehirlerde daha çok oluşan bir sorun haline gelmiştir. Bunun en temel nedeni ise şehre olan göçlerin artması olmaktadır. Şehir yaşamında nüfus artışının gerçekleşmesi ile birlikte de alt yapı sistemleri bu yoğunluğu kaldıramamaktadır. Sonucunda da kanallarda tıkanıklık arızaları meydana gelmektedir.

Kanallarda oluşan bu tarz arızalarda günümüzde profesyonel destek alınması gerekmektedir. Genellikle de ilk akla gelen belediyelerin aranması olmaktadır. Ancak belediyeler belirli alanlar haricinde şahsi mülk olarak bilinen bölgelerde hizmet vermemektedir. Bu yüzden de Kanal arıza işlemlerinde firmalar ile anlaşma yapılması gerekmektedir.

Özdoğan Vidanjör firması olarak bizler kanal tıkanıklıkları işlemlerinde müşterilerimize 15 yıla aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bu süre içerisinde ise teknolojiyi yakından takip ederek robotik cihazlar ile hizmet sunmaya başladık. Böylelikle de Kanal arıza işlemlerinde eski yöntemlerden olan beton kırma veya beton delme işlemlerini çok geride bırakmış olduk.

Özdoğan Vidanjör firması olarak robotik görüntüleme cihazlarımız sayesinde kanalın içerisinde bulunan tıkanıklığın konumu, boyutu ve sebebi gibi birçok soruya cevap bulmaktayız. Sonrasında ise Kanal arızaişleminin nasıl yapacağına profesyonel ekibimiz karar vermektedir. Böylelikle de gerekli ekipmanlar ile kanallarda oluşan arızalar çözümlenmektedir.

Kanal Tıkanıklığı Neden Olur

Kanal arıza genellikle oluştuktan sonra araştırılan bir işlem olmaktadır. Ancak öncesinde bakım onarım hizmetleri alınarak bu sorunun önüne geçmek mümkündür. Ya da çeşitli belirtilerin ortaya çıkması ile birlikte de firmamızı arayarak sorunu kısa bir sürede çözebilmekteyiz.

Kanallarda oluşan bu arızaların birbirinden farklı birçok nedeni bulunmaktadır. Bu nedenleri gruplandırmamız gerekirse iki çeşit tıkanıklık sebebi olmaktadır. İlki gideri kullanan kişiye bağlı oluşan tıkanıklıklar olmaktadır. İkincisi ise gider sistemini kuran kişiye bağlı tıkanıklıklar olmaktadır. Nedenlerini ise şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Tuvalet giderlerinden eriyeceği düşünülerek kağıt havlu, ıslak mendil veya tuvalet peçetelerinin atılması,
 • Kadın hijyenik pedinin, çocuk bezlerinin veya hasta bezlerinin tuvalet giderlerinden kanallara atılması,
 • Mutfaklardan kullanılmış olan sıvı veya katı yağların, yemek sularının, çay posalarının veya kahve posalarının bilinçsiz bir şekilde dökülmesi,
 • Kanalizasyon sistemi oluşturulurken doğru bir açı ile yerleştirilmemesi,
 • Kanalizasyon sisteminde bulunan künk borularının zamanda içeriye çökmesi,
 • Kanalizasyon borularının bakım onarın işlemlerinin yapılmaması durumunda Kanal arıza hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır.

Kanal arıza İletişim

Kanal arıza durumunun ortaya çıkması ile birlikte insanlar genellikle firma arayışına girmektedir. Çoğu firmada belli saatler aralığında hizmet vermektedir. Ancak Özdoğan Vidanjör firması olarak bizler müşterilerimize 7/24 hizmet sunmaktayız. Bu yüzden de kanallarda oluşabilecek bütün arızalarda istenilen saatlerde bizleri aramanız mümkündür.

Sosyal medya veya internet tarayıcılarımız üzerinden Özdoğan Vidanjör İletişim numarasını bulmak mümkündür. Bu numaralardan biri üzerinden bizler ile iletişime geçerek hizmet talep etmeniz mümkündür. Talebin oluşturulması ile birlikte de kanal temizliği işlemi için adresinize en yakın ekipler yönlendirilmektedir. Daha sonrasında ise gerekli olan bütün işlemler profesyonel bir şekilde yapılmaya başlanmaktadır.

Kanal Açma

Kanal açma işlemi anlamında uzun yıllardan beri bu sektörde firmamız hizmet vermektedir. Alanında en iyi çalışma arkadaşlarımız ve ekipmanlarımız ile müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet sunmaktayız. Çünkü kanalizasyonlarda oluşan bu tarz arızaların ne zaman ortaya çıkacağı bilinmemektedir. Çıkması ile de insan sağlığı için mutlaka profesyonel destek alınması gerektiğini bilmekteyiz. Bu anlamda da Özdoğan Vidanjör firması olarak hem uygun fiyatlı hem de yüksek kaliteli hizmetimizi kesintisiz bir şekilde vermekteyiz.

1 Comment
 • Lynwood
  Posted Nisan 15, 2024 11:07 pm 0Likes

  Wow, amazing blog structure! How lengthy have you been blogging for?
  you make blogging glance easy. The full glance of your website is wonderful, let alone the content!

  You can see similar here sklep internetowy

Add Your Comment